Haber

AK Parti Edirne İl Başkanı İba, merkez ilçe başkanlığı üyeleriyle buluştu

AK Parti Edirne İl Lideri Belgin İba, AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Engin Makak ve yeni yönetimiyle bir araya geldi.

Partiden yapılan açıklamaya göre İba, il başkanlığında gerçekleştirilen ve haftalık gündemin değerlendirildiği toplantıda yeni merkez ilçe idare meclisi üyeleriyle bir araya geldi.

İba, ilk günden itibaren Makak’la uyumlu mahalleleri, esnafı ve haneleri ziyaret etmeye başladıklarını söyledi.

Kesintisiz programlar yürüttüklerini belirten İba, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Edirne’de büyük bir aile olduk. Başkanımız Engin de bu ailenin bir parçası olarak bizi yeni yönetimle tanıştırdı. Bu toplantının çok büyük adımlara imza atacağını biliyoruz. “Bu toplantının ardından yarından başlayarak, geleceğe daha güçlü adımlarla adım atarak şehrimize hizmet etmenin onurunu hep birlikte yaşayacağız.”

İba, AK Parti olarak Edirne’de görevlerinin büyük olduğunu belirtti.

Edirne’nin hak ettiği fiyata gelmesi için çalıştıklarını belirten İba, şöyle konuştu:

“Her gün bir önceki günden daha fazla, daha büyük bir kararlılıkla çalışmak görevimizdir. Bu görevin bilinciyle her bir hemşehrimize dokunarak, her biri ile iletişim halinde olarak gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. onlardan.

Birlikte başaramayacağımız hiçbir şeyin olmadığını unutmayın. ‘Hep birlikte Edirne’ diyerek birlik olmak, Edirne’yi daha güzel bir geleceğe taşıyacak en önemli araçtır. “Edirne’miz için hep birlikte yürümeye devam ediyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu