Yaşam

Aliye’nin çocuk yıldızı Arda’yı şimdi görün! Koca bir çocuk oldu, kayboldu.

başrollerde Sanem Çelik Başrollerini Halit Ergenç ve Nejat İşler’in paylaştığı Aliye dizisinin çocuk oyuncusu Ayberk Koçar’ın değişimi görenleri hayrete düşürdü. Dizide Arda isimli bir çocuğu canlandıran ve tüm Türkiye’nin sevgilisi haline gelen çocuk oyuncu artık büyümüş ve eğitimine odaklanmıştır.

2004 yılında başlayan ve 3 sezon ekranları kasıp kavuran Aliye dizisinde başrolü oynamıştır. Sanem Çelik‘ nin oğlu Arda zaman zaman izleyenleri gülümsetti ve onu birden çok kez üzdü.

OYUNCULUĞU İLE İZLEYİCİLERİ GÜÇLENDİRDİ

Dizide genç bir annenin yaşam mücadelesi hafızalara kazındı. Sanem Çelik’le oynadığı dizide Arda’nın şu an 4 yaşında olan annesiyle oynadığı sahneler izleyenleri ağlatmayı başardı.

“Çocuklarım Olmadan Asla” sloganıyla anılan dizinin oyuncusu Ayberk Koçar ve müziği bir klasik haline gelen Ayberk Koçar’ın son halini görenler inanamadı.

SETLERE ORTA VERDİ, EKRANLARDAN UZAK BİR HAYAT SEÇTİ

Aliye dizisinin ardından ‘Pulsar’, ‘Son Osmanlı Ali’yi Yaktı’, ‘Ben Hala Umudum’ gibi yapımlarda oynayan Ayberk Koçar, setlere orta vererek ekranlardan uzak bir hayat seçti. Bahçeşehir Üniversitesi’ni kazanarak eğitimine devam eden Koçar’ın son halini görenler çok şaşırdı.

İşte çocuk oyuncu Arda’nın son hali…

haberhavsa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu