Haber

Başkan Beetle Çiftçiler Kupası’nı başlattı

Demre Ziraat Odası tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Farmer’s Cup Futbol Turnuvası başladı. 24 takım ve 504 sporcunun katıldığı turnuvanın açılışını Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhitin Böcek başlatarak takımlara başarılar diledi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Demre Ziraat Odası tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen futbol turnuvasının açılışına katıldı. Bir ay sürecek olan turnuvanın açılışında eski futbolcular Yusuf Şimşek ve Ümit Karan’ın da aralarında bulunduğu ünlülerden oluşan bir ekip maç yaptı. Turnuvanın başlama vuruşunu Lider Muhittin Böcek yaptı.

DEMRE’YE SÖZ

Bir ay sürecek olan turnuvanın başarılı geçmesini dileyen Lider Muhittin Böcek, etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür etti. Geçen yıl Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin birincilikle kazandığı turnuvaya katılan gruplara başarılar dileyen Lider Böcek, “Sporun birleştirici ruhunu seviyoruz. Demre Ziraat Odası tarafından düzenlenen 2. Çiftçiler Kupası’nda sporsever vatandaşlarımızla buluştuk. Demre’ye geldiğimizde Demre Ziraat Odası’na tahsis edilen 10 dönümlük alanda mesire yeri yapımı için en kısa zamanda kazacağımızın müjdesini vermiştik. Bu keyifli organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Tüm sporcuları canı gönülden kutluyor, başarılar diliyorum.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu