Haber

Bursa Belediyeler Birliği Eğitim Semineri

Bursa’nın meselelerini daha hızlı analiz edebilmek ve daha kaliteli hizmet verebilmek için fikir alışverişinde bulunmak amacıyla seminerler düzenleyen Bursa Belediyeler Birliği’nin bu yılki eğitim semineri, algı yönetimi, siyasal iletişim, etkili bağlantı kurma becerileri, öfke ve gerilim yönetimi oldu.

İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. His Zeybek ve Doğuş Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. İlknur Doğu Öztürk, İzmir’de düzenlenen toplantıya katılan sendika üyesi belediye başkanları, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve belediyede görevli çalışanlara eğitim semineri verdi.

Eğitim seminerine Bursa Belediyeler Birliği Başkanı Mustafa Dündar, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve belediye bürokratları katıldı.

Toplantıda konuşan Bursa Belediyeler Birliği ve Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Bursa Belediyeler Birliği olarak Bursa’nın meseleleri ile ilgili araya gelip toplantılar yapıyoruz. Toplantılardan önce misyoner arkadaşlarımız gündemdeki sorunları inceler ve seminer konularını belirler. Düzenlediğimiz bu seminerlerle buradaki hocalarımızdan gerekli bilgileri alıyor ve sorunların çözümünde büyük yol kat ediyoruz. Aynen böyle aynı anda burada bir toplantıya geliyoruz ki kurumlar birbirini daha iyi tanısın. Bu kaynaşma ortamının burada iyi bir noktaya geldiğini görüyoruz. Bu ortamlar, belediyelerde görev yapan arkadaşlarla karşılıklı tanışmayı sağlıyor. Bu görüşmeler sayesinde bir sorunla karşılaştıklarında birbirlerini arayacakları ve dayanabilecekleri bir ortamın oluşmasına vesile oluyor” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu