Teknoloji

Galaxy Z Flip 6 ve Z Fold 6’nın resmi tanıtım görselleri sızdı

Kısa bir süre önce Samsung Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Fold 6’nın küresel sürümlerine ait FCC sertifikaları ortaya çıktı ve cihazlarla ilgili bazı önemli ayrıntıları gösterdi. Ayrıca, cihazların resmi olarak tanıtılmalarına bir aydan daha uzun bir zaman olsa da, katlanabilir cihazlara yönelik tanıtım materyalleri olduğu iddia edilen bazı sızıntılar da internette ortaya çıktı.

Slashleaks tarafından sızdırılan tanıtımlar görselleri hem Galaxy Z Flip 6 hem de Galaxy Z Fold 6’nın tasarımını gösteriyor ve Galaxy S24 ve Galaxy S24 Plus’ta kullanılan düz çerçeve tasarımının sürdürüleceğini doğruluyor.

Resmi tanıtım materyali, Samsung’un Kazakistan web sitesinde görüldü. Ancak rapora göre site yöneticisi görselleri kaldırdığı için tanıtım görseli artık mevcut değil. Elbette, internette bir saniye bile olsa görülen her şeyde olduğu gibi, bu görüntüler de bazı dikkatli takipçiler tarafından hızla kaydedildi.

Görsellerde Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Fold 6’nın daha keskin kenarları ve düz çerçevesinin yanı sıra, her iki katlanabilir cihazın kamera tasarımları da görülüyor. Önceki sızıntılarda da belirtildiği üzere, Galaxy Z Fold 6 daha büyük kamera halkalarına sahip olacak, Galaxy Z Flip 6 ise bir önceki sürümüyle aynı kamera tasarımını sunacak.

Sızdırılan tanıtım görsellerinde dikkat çeken bir diğer detay ise, Samsung Galaxy Z Fold 6’nın üst kısmında gözüken hoparlör ızgarası. Galaxy Z Fold 6’nın ekranı daha kutu benzeri bir yapıya sahip ve daha önceki bir sızıntıyla uyumlu bir şekilde inceltilmiş çerçevelere sahip.

Her iki telefonun da Snapdragon 8 Gen 3 işlemciyle çalışması bekleniyor. Galaxy Z Flip 6’nın güncellenmiş bir kamera kurulumuyla gelmesi beklenirken Galaxy Z Fold 6’nın aynı kamera ve pil özellikleriyle geleceği söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu