Yaşam

Johnny Deep 7 Dakika Sürekli Alkışlıyor

Johnny Depp’in Dönüşü Cannes’da Gözyaşları İçinde Karşılandı. Cannes Film Festivali, her geçen gün daha iddialı sinemanın yarıştığı bir platform olarak dün başladı. Festivalin açılış gününde sinema dünyasının ünlü isimlerinden Johnny Depp’in oynadığı ‘Jeanne du Barry’ filmi gösterildi ve Depp muhteşem bir geri dönüş yaparak festivalin en dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Galada 7 dakika ayakta alkışlanan ünlü oyuncu, bu anlamlı tezahürat karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Johnny Deep 7 Dakika Sürekli Alkışlıyor

Johnny Depp, Cannes’da 7 dakika ayakta alkışlandı

Johnny Depp’in sinema dünyasında mesleği kadar özel hayatı da yakından takip ediliyor. 2011 yılında ‘The Rum Diary’ filminin setinde tanıştığı ve yaklaşık iki yıllık evliliğin ardından olaylı bir boşanmanın ardından boşandığı Amber Heard’e açılan multi milyon dolarlık dava 1 Haziran 2022’de sonuçlandı.

Johnny Depp, Cannes’da 7 dakika ayakta alkışlandı

Ancak, bu sayı daha sonra Virginia yetkililerinin bu tür bir tazminat için belirlediği 350.000 dolara düşürüldü. Amber Heard’ın sigorta şirketi, eski eşlerin avukatları arasında yapılan anlaşma sonucunda Depp’e 1 milyon dolar ödemeyi kabul etti.

Cannes Film Festivali Başladı

Fransa’da düzenlenen 76. Cannes Film Festivali, İsveçli yönetmen Ruben Östlund’un heyetinin başkanlığında başladı. Festivalin açılışında Fransız ve Cezayirli yönetmen Maiwenn Le Besco’nun ‘Jeanne du Barry’ sineması gösterildi ve bu gösterimde Johnny Depp büyük ilgi gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu