Yaşam

Klip çekimi sırasında hipotermi ve boğulma tehlikesi geçirip ölümden dönen şarkıcı Ebru Keskin: Yaşadığım en korkunç anlardı ama kesinlikle değdi

Genç müzikçi Ebru Keskin, yeni müziği Yoksun’un klip çekimi için kamera karşısına geçti. Klibin direktör koltuğunda oturan Yusuf Can Özbilen hoş sanatkarın “ev partisinde su patlaması” fikrini çok beğenerek çekim kararı aldı. Yalnızca, konutunun eşyalarla birlikte su altında kalmasına kimsenin müsaade vermeyeceğini söyleyerek çekimleri dışarıda yapmaya karar verdi.

SOĞUKTAN ŞOKA UĞRADI

22:00 ile 07:00 sularında yapılan çekimlerde tankerler ile yağmur tesiri verildi. Birinci set 6 derece soğukta dışarıda gerçekleştiği için Ebru Keskin şoka uğradı. Soğuktan lisanı tutulan ve konuşamaz durumda gelen müzikçinin yardımına takımdakiler koştu. Takım, sanatçıyı çabucak sıcak bir alana götürüp kendisine getirmeye çalıştı. Bir mühlet sonra olağana dönen Ebru Keskin, şimdi bitmeyen son iki kaydı da aldı ve seti bu halde muvaffakiyetle sonlandırdı.

BOĞULMA TEHLİKESİ GEÇİRDİ

İngiltere’de yaşayan aranjör Kougray’ın aranjesini üstlendiği klipte felaketler bununla kalmadı. 2. set için iplerle 4 metre üste asılan sanatçı, güvenlik korsesi sıkışınca boğulma tehlikesi geçirdi. Kısa bir molanın akabinde bu seti de atlattılar.

“HAYATIM BOYUNCA YAŞADIĞIM EN KORKUNÇ ANLARDI”

Bir sonraki sahne, su altında geçecekti fakat Ebru Keskin’in vücudu bu kadarını kaldıramayacak hale gelince sahne iptal oldu. Klip çekiminde vefattan dönen müzikçi Ebru Keskin ise “Hayatım boyunca yaşadığım en korkunç anlardı. En zor geçen klip oldu. Ama değdi mi? Kesinlikle değdi” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu