Ekonomi

PEPE, meme coinler arasındaki tahtını yeniden kazanmak istiyor: yükseliş başlayacak mı?

Kripto para piyasasındaki sandık paralardan biri olan PEPE tokenin Ağ Kar/Zarar (NPL) metriği kritik bir teknik göstergedir. Bu gösterge, kripto para biriminin bir sonraki fiyat hareketlerini talep edebilmek için kritik öneme sahiptir.

Bu metrik, göğüs koinin uzun düşüş döneminden sonra yatırımcıların çok ihtiyaç duyduğu olumlu ışığı bir kez daha yaktı.

Bununla birlikte, durumun daha titiz bir analizi, tam tersi gerçeği ortaya çıkararak, sandık koinin sorunlarının bitmekten çok uzak olabileceğini düşündürüyor.

İlk bakışta, PEPE’nin TGA metriğindeki düşüş cesaret verici bir işaret gibi görünüyordu. Tarihsel olarak, bu metrikteki önemli bir düşüş, genellikle birden fazla kripto para biriminde bir fiyat düşüşüyle ​​aynı zamana denk geldi.

PEPE’nin TGA düşüşü devam eden satış baskısını gizliyor

PEPE’nin 24 saatlik performansındaki son artış, %1,7’lik bir ralli ile bu inanca güven veriyor gibi görünüyordu. Bununla birlikte, zincir üstü verilerin daha derin bir incelemesi, daha az iyimser bir tablo ortaya koyuyor.

NPL potansiyel bir fiyat tabanına işaret ederken, göğüs koinin daha geniş zincir üstü performansı bununla çelişiyor. Çünkü fiyat dengeliydi ve sürekli satış baskısı yaşıyordu.

Yatırımcılar, sandık paraları da dahil olmak üzere tokenlerini satmaya devam ederek, değerli bir fiyat artışı olasılığını ortadan kaldırdı. Yedi günlük grafikteki %9,1’lik düşüş, PEPE’nin karşı karşıya olduğu kalıcı zorlukları vurgulayarak, acil toparlanma potansiyeli konusunda şüphe uyandırıyor.

Kripto piyasası yükselmeye çalışıyor

PEPE’nin çabası yalnız değil. Daha geniş kripto para piyasası, düzenleyici belirsizlikler, piyasa duyarlılığı dalgalanmaları ve makroekonomik faktörler dahil olmak üzere çok sayıda zorlukla boğuşuyor. Kripto manzarasıyla eşanlamlı hale gelen oynaklık, altta yatanlar da dahil olmak üzere tüm belirteçleri etkiledi.

Bu belirsizlik tabanı, yatırımcılar arasında artan ihtiyatla sonuçlandı. Yakın tarihli bir PEPE fiyat analizine göre, daha fazla fiyat düşüşü korkusu, ilgili yatırımcıların tokenlerini satmasına bile neden oldu. Bu davranış, fiyat toparlanmasına işaret edebilecek göstergelere rağmen, PEPE gibi tokenlerde gözlemlenen satış baskısına her zaman katkıda bulunur.

PEPE ve diğer sandık paraları için bir sonraki hamle ne olacak?

PEPE’nin yatırımcı ilgisini kaybetmesi, fiyatın dibe vurabileceği yönündeki spekülasyonları ateşledi. Zincir üstü bilgiler, token sahiplerinin satışlarının ani bir fiyat artışına gölge düşüren dengeli bir eğilimini yansıtıyor. Ayrıca, kripto piyasasına daha geniş katılım, durumu daha da kötüleştirerek yatırımcıların beklentilerini yönetmelerini paha biçilmez hale getiriyor.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu