Haber

Sınırsız kafa paça karşılığında kaleci transferi: ‘Şampiyon olursak hedefim beyti’

amatör spor kulüplerinden Karabağlar Spor Kulübü, 23 yaşındaki Kenan Gürsen Saat ile eşi görülmemiş bir transfere imza attı. Buna göre saat, spor kulübü ile yaptığı sözleşme karşılığında vadelidir. sınırsız kafa paça çorbasıiçebilir.

Spor kulübü başkanı Adem Kuzu’nun aynı zamanda restoranı olduğunu ve sık sık kelle ayaklı çorba içtiğini belirten Saat, şöyle konuştu: “Uzun zamandır cumhurbaşkanımızın lokantasına gidiyorum. Orada sık sık baş ve bacak çorbası içerdim. Bu teklif de benden geldi. Bir dönem boyunca çalışmalarım için sınırsız ödül alacağım. Bence transfer çok hoş oldu. Bu yıl şampiyon olursak amacım onun beyiti karşılığında yeni bir memoranduma imza atmak” dedi. söz konusu. Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde okuyan Saat, kendisinin de mutlu olduğu işi yaptığını söyledi.

‘Emeklerinin karşılığını çorba olarak alıyor’

Karabağlar Spor Kulübü Başkanı Adem Kuzu “Kenan benim eski müşterilerimden biriydi. Kafa paça hastası. Futbolcularımın hepsi idman sonrası lokantada bedava yemek yiyor ama Kenan’ın sınırsız kafa paça hakkı var. Sporcularımız başarılı olursa ben de besleyeceğim. Beytle değil tandırla onlara” diyen Başkan Yardımcısı Sinan Mermercioğlu, “Kenan’ın emeğine karşılık çorba alıyor. İstediği zaman lokantaya gidip çorbasını içiyor. Diğer oyuncular da bu transferi ilginç buluyor. Kenan, şöyle konuştu: “Ben sizden para istemiyorum, sınırsız çorba istiyorum.” Umarım maçlarda bize keyifli anlar yaşatır”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu