Yaşam

Süheyl Uygur ve Behzat Uygur kardeşlerin ‘Hey Gidi Günleri’ saraylıları güldürdü

Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin ‘Hey Gidi Günler’ adlı müzikli interaktif komedi oyunu 8 Aralık Perşembe günü Saray Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelendi. Sanatseverler oyuna büyük ilgi gösterirken, Süheyl ve Behzat Uygur ‘Hey Gidi Günler’ oyunuyla kahkahalara boğuldu.

SARAY AKM’DE HEY GÜNLERİ SAHNELENDİ
Saray Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında Süheyl ve Behzat Uygur kardeşleri ‘Hey Gidi Günler’ adlı tiyatro oyunuyla buluşturdu. Vatandaşların tüm koltukları büyük ilgiyle doldurduğu oyunda, eski hikayeleri ve anıları günümüz sosyal medyasıyla karşılaştırarak bir şova dönüştüren Uygur kardeşler, müziğin ve seyircinin katıldığı keyifli bir gösteri sahneledi. etkileşimli bir yol. Seyircinin de dahil olduğu oyun zaman zaman interaktif bir cümbüşe dönüştü. Atatürk Kültür Merkezi’ni dolduran seyirciler çok keyifli bir akşam geçirdi.

BAŞKAN ERKİŞ ÇİÇEK SUNDU
Oyunun sonunda Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş ile Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören, Süheyl ve Behzat Uygur kardeşleri tebrik ederek onlara çiçek takdim etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu