Haber

TZOB’dan ‘demir’ açıklaması

ANKARA (IGFa)-TZOB, ulusal ve yerel televizyon kanalları ya da sosyal medya paylaşımlarıyla kendisini “Başakşehir Ziraat Odası Başkanı”, “İstanbul İl Koordinasyon Kurulu Başkanı” ve “İstanbul Ziraat Odası Başkanı” olarak tanıtan Ömer Demir hakkında açıklama yaptı. .

İstanbul Ziraat Odası Başkanlığı’nın Birliğin teşkilat yapısında yer almadığı hatırlatılarak, Demir’in Ziraat Odaları İstanbul İl Uyum Meclisi Başkanlığı’na aday olduğu ancak seçilemediği kaydedildi.

İstanbul İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Silivri Ziraat Odası Başkanı’nın devam ettiği belirtilen açıklamada, “Başakşehir Ziraat Odası’ndan Birlik Yönetim Kurulu kararı ile vekil olarak alınmıştır. Müfettiş raporu sonucunda yukarıda açıklanan nedenlerle hukuka aykırı olarak bazı unvanlar kullanılarak ‘çiftçi ve çiftçi’ olarak kimliği tespit edilmiştir.Kendisini ‘köylü temsilcisi’ olarak tanıtan Ömer Demir şu anda sadece üyedir. Söz konusu kişinin Ziraat Odaları ve çiftçilerin anayasal meslek kuruluşu olan TZOB ile ilişkisi oda üyeliği ile sınırlı olup, bu anlamda herhangi bir temsil yetkisi bulunmamaktadır. dahil edildi.

gulyaliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu