Haber

Ünlü oyuncudan tepki çeken ‘Murat Kurum’ hareketi

Oyuncu Murat Ünalmış ,Cumhur İttifakı İBB Başkan Adayı Murat Kurum ile ilgili sosyal medya hesabından son yaptığı paylaşımla ‘bu kadar saygısızlık olmaz’ dedirtti.

Ünalmış, AK Parti İBB Başkanı adayı Murat Kurum için kapısına bırakılan hediyelik eşyalara çok sinirlendi.

TEPKİ ÇEKEN HAREKET!

Yerel seçimlere 1 hafta kala çirkin sözlerle adeta kendini kaybeden Murat Ünalmış, kapısına bırakılan hediyelik eşyalarını çöpe atarak “Pislikleri yetmedi bir de bahçe kapısına çöplerini asmışlar” ifadeleriyle pes dedirtti.

Söz konusu paylaşıma çok sayıda tepki geldi. Sosyal medyada büyük bir saygısızlık olarak tanımlanan bu paylaşım sonrası Ünalmış bir paylaşım daha yaptı. 

Ünalmış, “Adaleti çiğneyen devlet adamlarını cezalandırmayan uluslar, çökmek zorundadır. Hz. Muhammed.’ Adaleti çiğnemeyen devlet adamı kaldı mı? Söyleyen söylemiş de dinleyen kim?” dedi.

SOSYAL MEDYADA ELEŞTİRİ YAĞMURU

Peş peşe yaptığı paylaşımlar sonrası algı operasyonu yaparak halkı kışkırtmaya çalışan Ünalmış’ın paylaşımına kısa sürede tepki sesleri yükseldi. 

Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Sevmeyebilirsin ama saygı duymak zorundasın,”, “Bu tavrın çok saygısızca”, “Senin gibi bir oyuncuya yakışmadı”, “İnsanları yalan yanlış galeyana getirme” yorumunda bulundu. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu