Yaşam

Aslı Tandoğan ve Özge Özder’den depremzedelere destek

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve ülkemizi şoke eden iki büyük deprem sonrasında sadece insanlar değil birçok canlı da etkilendi. Gözüm Üzerimde Ol Derneği ile iş birliği yapan oyuncular, patili dostlarımızı İstanbul’a getirdi. Etkilenen bölgelerdeki hayvanlara yardım hala çok sınırlıdır. Bu konuda yapılacak çalışmalarda hem ünlülerin hem de sivil toplum kuruluşlarının sorumluluk alması çok değerli.

Özge Özer Aslı Tandoğan

Özge Özer ve Aslı Tandoğan, Gözünüz Bende Olsun Derneği denetiminde önce sağlık kontrolleri ve bakımları yapıldı, ardından pansiyona yerleştirildiler. Buna karşı dernekten gelen süreçle ilgili olarak:

  Can dostlarımızı deprem bölgelerinden İstanbul’a taşıdık. Pansiyona yerleştik. Artık Watch Me’nin himayesindeler. Şimdi sağlık kontrolleri ve bakımları yapıp gerekli chip kontrollerini gerçekleştirme zamanı. İlk önceliğimiz ailelerini aramak, sonraki adım ise korumamız altındaki bu çocukları güzel bir yuvaya kavuşturmak. sevgili dostlarımıza hoş geldinizifadeler yer aldı.

Özge Özder ve Aslı Tandoğan’dan örnek davranış

Daha önce çaresiz ev hanımları, vefasız barınmasıyla tanınan dizilerde rol alan 44 yaşındaki ünlü oyuncu Ö. Zge Özder, Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı. “ Deprem bölgesinden gelen bu patiler şimdilik Beni İzle’nin himayesinde. Sıcak yeni evlerini bulmalarının neredeyse zamanı geldi.diye ilan etti.

Ayrıca deprem anında paylaşımlarda bulunan 44 yaşındaki ünlü oyuncu Aslı Tandoğan, süreç boyunca kurum ve kuruluşlara yardım daveti, yardım hazırlığı gibi süreçlerde isteyerek yer alıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu