Haber

Candan Kardeşler’le aynı cezaevinde bulunan Sıla Doğu’nun Bahar Candan’ı taklit ettiği video yine gündem oldu.

Sıla Doğu ve Candan kardeşler hakkında yeni bir detay ortaya çıktı. Şu anda Nihal Candan ve Bahar Candan’la aynı cezaevinde olan Sıla Doğu’nun iki yıl önce Bahar Candan’ı taklit ettiği videosu yine gündem oldu.

Sıla Doğu, önce kız kardeşi Dilan Polat ve kayınbiraderi Engin Polat’la birlikte kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamasıyla tutuklandı.

Kısa bir süre sonra Nihal ve Bahar Candan kardeşler, “Suç örgütüne üye olmak ve suçtan kaynaklanan malvarlığını aklamak” suçundan tutuklandı.

Polatların cezaevi durumu değişti, Dilan ve Engin Polat Çorlu Cezaevi’ne nakledildi ve aile dağıldı. Ancak Sıla, Doğu Silivri Cezaevi’nde kaldı. Dün haklarında yakalama kararı çıkarılan Nihal ve Bahar Candan da Silivri Cezaevi’ne gönderilerek Sıla Doğu’nun komşusu oldu.

Kediciklerin, Candan kardeşlerin ve Sıla Doğu’nun bulunduğu Silivri Cezaevi, sosyal medya kullanıcılarının “Fenomen koğuşu” yorumu yapmasına neden oldu ve goygoy materyaller üretti.

Geçtiğimiz saatlerde cezaevinde ne yaptıklarını merak eden Candan kardeşler ile kendi ablasından farklı olan Sıla Doğu hakkında ilginç bir detay ortaya çıktı.

Sosyal medya kullanıcıları Sıla Doğu’nun, Armağan Çağlayan’ın programına katıldığı sırada Bahar Candan’ın babasıyla ilgili açıklamalarını taklit ettiği bir videosunun bulunduğunu hatırlattı.

Sıla Doğu’nun Bahar Candan taklidi, “İçeride kamu düzeni gerçekten mükemmel mi?” söylememi sağladı. İşte o görüntü ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu