Haber

Gonca Vuslateri Bebeğinin İlk Ultrasonunu Paylaştı: “Atatürk Ölmedi, İçimde Yaşıyor”

Geçtiğimiz haftalarda hamile olduğunu açıklayan Gonca Vuslateri, bebeğinin ultrason görüntüsünü paylaştı. Vuslateri’nin ultrasonda yıldız ve hilal gibi görünen bebeğiyle ilgili yorumu viral oldu.

Gonca Vuslateri, başarılı performanslarının yanı sıra marjinal üslubu, açıklamaları ve magazin haberleriyle de gündemde sıkça yer alan isimlerden biri.

Belki karşılaşmışsınızdır, şu anda Geçik Biri dizisinde Sedef karakterini canlandıran Vuslateri’nin birkaç hafta önce hamile olduğu iddia edilmişti.

Birsen Altuntaş’ın “Gonca Vuslateri 2,5 aylık hamile” paylaşımının ardından Vuslateri de bir açıklama yaparak bebek beklediğini doğruladı.

Hamilelik açıklaması dikkat çeken Gonca Vuslateri, “Anne olmayı bu kadar istemedim şeklindeki açıklamamı getirmeyin” dedi. Hala aynı fikrim var… Sadece gelene “git” demiyorum. Bu benim tercihim :)?’ dedi.

Geçtiğimiz saatlerde yeni hamile Gonca Vuslateri’den bebeğiyle ilgili yeni bir paylaşım geldi.

Ultrasonda yıldız ve hilal gibi görünen bebeğini paylaşan Gonca Vuslateri, “Atatürk ölmedi ve içimde kesinlikle yaşıyor…??.”

1. “Atatürk içimde yaşıyor” sözü kimilerine sempatik ve gurur verici gelirken kimilerinden de tepki aldı. Daha sonra ultrason paylaşımını kaldıran Gonca Vuslateri’nin yaptığı yorumlara bakalım!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8.?

9.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu