Teknoloji

İki türün harmanlandığı yapım Silica PC için duyuruldu.

 
Bohemia Interactive, birinci şahıs nişancı ve gerçek zamanlı strateji öğelerini harmanlayan PC için üretilen Silica’yı duyurdu. Oyun yakında Steam’de Erken Erişim olarak yayınlanacak. Erken erişim dönemi 9-12 ay sürecek ve bu süre zarfında oyuna birkaç önemli güncelleme dahil edilecek.
 
İki türü bir araya getiren bir yapım
 
 
 
Silica, birinci şahıs nişancı (fps) oyun türünü gerçek zamanlı strateji unsurlarıyla harmanlayarak farklı bir oyun deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Oyun bize oyunculara iki deneyim daha oynama fırsatı veriyor ve iki tür ilaç arasında seçim yapabiliyoruz. Ya birinci şahıs olarak devam edebiliriz ya da rts deneyimi ile devam edebiliriz.
 
Oyunda savaşçıları kişisel olarak kontrol edebileceğimiz gibi strateji unsurlarıyla da uzaktan komuta edebiliyoruz. Kuvvetleri uzaktan kontrol etmeyi tercih edenler standart strateji oyunu moduna geçerek askerleri diledikleri gibi yönlendirebiliyorlar.
 
Savaş alanına hakim olmaya çalıştığımız oyunda birimler üretebiliyor ve bu birimleri tehdit ve tehlikeler üzerinden gönderebiliyoruz. Bire bir çeşitli yapılar inşa edip uygun noktalara bu yapıları yerleştirebiliyoruz.
 
silika duyuru fragmanı
 
 
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu